Oferta

Salon Orchidea oferuje szeroki wachlarz zabiegów przywracających młody wygląd, korygujących pojawiające się wraz z upływem czasu dodatkowe fałdki w różnych częściach ciała, defekty urody i niedoskonałości skóry.
Pełen komfort i  intymność klienta zapewniona przez indywidualne sesje zabiegowe, szereg usług dodatkowych, szczególną dbałość o atmosferę relaksu  oraz możliwość ustalenia godziny wizyty według preferencji klienta pomiędzy godziną 7 rano a 23 przez 7 dni w tygodniu. Zabiegi świadczymy również z dojazdem do klienta.
Personel salonu korzysta z najświeższych osiągnięć kosmetologii, wdrażając najnowsze technologie oraz preparaty. Dysponujemy szerokim spektrum aparatów kosmetycznych wykorzystujących w swoim działaniu najnowsze osiągnięcia w dziedzinie modelowania i wyszczuplania sylwetki.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wprowadzoną do salonów kosmetycznych w 2012 roku kriolipolizę – najskuteczniejszą jak do tej pory metodę na pozbycie się nadprogramowych centymetrów metodą zamrażania komórek tłuszczowych. Korzystamy w tym zakresie ze sprzętu medycznego hiszpańskiej produkcji - aparatu Lipo Cryo.
Salon Urody Orchidea Home Spa powstał z myślą o wymagających klientach, dla których ważne jest aby otrzymać usługę na wysokim poziomie,  wyświadczoną profesjonalnie a dodatkowo zrelaksować się przy ulubionej muzyce w przytulnych, klimatycznych wnętrzach. Co nas wyróżnia? Kompleksowo przygotowana oferta ukierunkowana na wyszczuplanie i modelowanie sylwetki. Coraz więcej osób cierpi z powodu nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, w określonych częściach ciała jak np. brzuch, uda czy pośladki. Aby pozbyć się zbędnych kilogramów stosujemy różne diety, ćwiczenia, które są dosyć czasochłonne i wymagają regularności. Często dzieje się tak, że efekty są albo znikome albo w ogóle przez nas nie zauważalne. Często spotkać się można z jeszcze inną sytuacją, gdzie nagromadzony tłuszcz zalega tylko w określonych częściach ciała, a odchudzanie wpłynie negatywnie na całość sylwetki, szczególnie łatwo zauważalne jest to u kobiet, które chcąc wymodelować brzuch lub pośladki stosując dietę w pierwszej kolejności pomniejszają się piersi. Co jest dalekie od oczekiwanych rezultatów. W takich przypadkach pomocne są oferowane przez nas zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę, które pomagają pozbyć się zgromadzonej tkanki tłuszczowej w określonych miejscach, dzięki czemu o wiele łatwiej jest wymodelować sylwetkę zgodną z naszymi oczekiwaniami.
Ponadto oferujemy całe spektrum masaży oraz odpowiednio dobrane zabiegi pielęgnacyjne, oczyszczające twarzy, szyi i dekoltu oraz zabiegi na dłonie. 
W ostatnim czasie wprowadziliśmy do oferty zabiegi laserowe, dzięki najnowszej generacji urządzeniu Dual Laser sPTF, którym bezboleśnie wykonasz terapię naczyniową, usuwanie przebarwień, depilację oraz zabieg fotoodmładzania.
Zabiegi wykonujemy w gabinecie a wybrane usługi kosmetyczne oraz wszystkie masaże świadczymy także z dojazdem do klienta. Kiedy między powrotem z pracy a wyjściem na imprezę zostaje 2 godziny, za mało na planowaną wizytę w gabinecie a zależy Ci na super wyglądzie lub kiedy nie raz musiałaś odwołać wizytę u kosmetyczki, bo szef kazał zostać dłużej w pracy, utknęłaś w korku bądź zachorowało dziecko, czy też nie możesz z różnych powodów wyjść z domu a masz chwilę czasu, nasza oferta z dojazdem jest rozwiązaniem dla Ciebie.