Promocje Salonu Orchidea Home Spa

Zasady promocji ustala Salon Orchidea Home Spa, promocje obowiązują od 01.03.2013 r. do odwołania.

1. Promocja miesiąca (obowiązująca  w danym miesiącu)

Promocja miesiąca obejmuje wybrany przez Salon zabieg, którego cena w danym miesiącu zostaje znacznie obniżona.

Promocja miesiąca czerwca: KRIOLIPOLIZA  TANIEJ o 50% (cena pierwszego zabiegu 200 zł )

Pakiet: przedłużanie rzęs metodą 1: 1 + manicure hybrydowy w cenie 180 złotych (cena za pakiet).

Masaż całościowy 50 zł taniej - 90 minut masażu za 100 złotych

Regulamin promocji:
 1. Promocją objęty jest 1 zabieg kriolipolizy (1 przyłożenie głowicy na wybraną część ciała)
 2. Z promocji każdy klient może skorzystać tylko 1 raz w miesiącu
 3. Cena promocyjna obowiązuje również powyżej 3 zabiegów kriolipolizy podczas jednej wizyty (minimum 4 przyłożenia głowicy na wybrane części ciała)
 4. Promocja miesiąca nie łączy się z promocją lojalnościową (zabieg z promocji nie zalicza się do pięciu zabiegów, po których klient nabywa prawo do 6 zabiegu z 50% zniżką)
 5. Promocja miesiąca nie łączy się z promocją „Dwa w jednym” ( podczas zabiegu z promocji nie obowiązuje zniżka 20% na drugi zabieg wykonany podczas jednej wizyty)
 6. Zabiegi wykupione w ramach promocji miesiąca nie generują punktów rabatowych dla Ambasadorek/Ambasador)ów Salonu w ramach Akcji „Zostań naszą ambasadorką/ naszym ambasadorem”
 

2. Akcja „Zostań naszą ambasadorką/ naszym ambasadorem”

Ambasadorka/Ambasador  to osoba która otrzymuje zaproszenie na pierwszy zabieg w Salonie z 50% zniżką, po czym jeśli poleci usługi Salonu, korzysta  z comiesięcznego rabatu, jaki wypracowują dla niej/niego osoby polecone.
Regulamin Akcji:
 1. Do udziału w Akcji zaprasza Salon Orchidea Home Spa, aby uzyskać zaproszenie należy zgłosić się osobiście lub emailem do udziału w Akcji i odebrać imienne zaproszenie.
 2. Zaproszenie upoważnia do skorzystania z dowolnie wybranego zabiegu w standardowej cenie z 50% zniżką (rabat  nie sumuje się z innymi promocjami i nie dotyczy ofert pakietowych)
 3. Po odbytej wizycie Ambasador, może tworzyć grupę osób poleconych. Osoba polecona musi podać nazwisko Ambasadora podczas pierwszej wizyty w Salonie. Jedna osoba może zostać osobą poleconą tylko jednego Ambasadora.
 4. Osoba polecona zostaje wpisana na listę osób poleconych danego Ambasadora, po czym każda wizyta osoby poleconej (bez względu na liczbę wykonanych usług) skutkuje przyznaniem rabatu w wysokości 5% dla Ambasadora
 5. Okres naliczania rabatu obejmuje każdorazowo miesiąc kalendarzowy, po upływie którego, Salon przesyła mailem informacje do Ambasadora o wielkości rabatu wypracowanego przez osoby polecone
 6. Ambasador może wykorzystać przyznany rabat procentowy w następnym miesiącu kalendarzowym na dowolnie wybrany zabieg  w standardowej cenie (rabat  nie sumuje się z innymi promocjami i nie dotyczy ofert pakietowych)
 7. Maksymalny rabat przyznany Ambasadorowi z tytułu wizyt osób poleconych wynosi 50%, wizyty ponad przyznany pułap procentowy nie skutkują uzyskaniem dodatkowego rabatu i nie przechodzą na kolejny miesiąc
 8. Rabat 5% przyznaje się Ambasadorowi  za jedną wizytę osoby poleconej, której cena wynosiła minimum 100 złotych
 9. Rabat 5% nie zostaje przyznany w sytuacji, kiedy osoba polecona korzysta z „Promocji miesiąca”, oraz podczas szóstej wizyty, którą osoba polecona realizuje z 50% rabatem  w ramach promocji „Klienta na Szóstkę”
 10. Rabat 5% dla Ambasadora, za zakup usług pakietowych przez osobę poleconą zostaje przyznany tylko jeden raz, podczas pierwszej wizyty w ramach pakietu,  bez względu na liczbę zrealizowanych w pakiecie usług
 11. Liczba Ambasadorów jest limitowana, w przypadku wykorzystania limitu Salon ma prawo w każdym czasie zawiesić Akcję. Wówczas osoby, które wyraziły chęć udziału w Akcji zostają wpisane na listę rezerwową i zostaną poinformowane o możliwości przystąpienia do akcji w miarę zwalnianych miejsc.

3. Promocja „Dwa w jednym” (dwa zabiegi w jednym czasie)

Promocja dotyczy zniżki na jeden dodatkowy zabieg, wykonany w czasie jednej wizyty w gabinecie w sytuacji kiedy czas tych zabiegów może się zazębiać.

Regulamin promocji:
 1. Promocja obejmuje rabat w wysokości 20% na tańszy zabieg wykonany w tym samym czasie.
 2. Promocje „Dwa w jednym”  łączy się z przywilejami akcji „Zostań naszą ambasadorką/ naszym Ambasadorem” oraz Promocją lojalnościową „Klient na Szóstkę”.  Korzystanie z promocji „Dwa w jednym” nie powoduje utraty punktów rabatowych, które dopisane są na konto Ambasadorki/Ambasadora Salonu, zaś wizyta zalicza się do pięciu zabiegów, po których klient nabywa prawo do szóstego zabiegu z 50% zniżką)
 3. Promocja nie łączy się z promocją miesiąca. Podczas zabiegu z promocji miesiąca, dodatkowy zabieg nie jest objęty rabatem z promocji „Dwa w jednym”

4. Promocja  lojalnościowa „Klient na szóstkę”

Promocja dotyczy nabycia prawa do jednego zabiegu z 50% zniżką podczas szóstej w kolejności wizyty w gabinecie.

Regulamin promocji:

 1. Każdorazowo za wizytę w  Salonie, kiedy kwota wykonanych usług przekracza 100 złotych, klientowi przyznaje się 1 punkt na karcie rabatowej (tył wizytówki). Szósta z kolei punktowana wizyta zostaje nagrodzona rabatem 50% na jeden z dowolnie wybranych zabiegów
 2. Przy ustalaniu minimalnej wartości usługi (100 zł), za którą przyznaje się punkt, nie bierze się pod uwagę wartości zabiegu objętego promocją „Dwa w jednym”
 3. Punkty na danej karcie rabatowej może gromadzić tylko 1 osoba
 4. Okres gromadzenia i ważność punktów wynosi 6 pełnych miesięcy, po upływie których przeterminowane punkty przepadają. Aby uzyskać rabat należy skorzystać z usług salonu na warunkach określonych w regulaminie, 6-cio krotnie w ciągu 6 miesięcy
 5. Po wykorzystaniu rabatu  podczas szóstej wizyty, klient ma prawo ponownie rozpocząć  gromadzenie punktów na tych samych zasadach
 6. Punktów nie przyznaje się za wizyty podczas których korzystano wyłącznie z zabiegów z rabatem objętych promocją miesiąca oraz za wizyty (zabiegi) realizowane w ramach ofert pakietowych
 7. Punkty nie są przyznawane za wizyty (zabiegi), realizowane przez Ambasadorki/Ambasadorów,  które są objęte rabatem wypracowanym dla nich przez osoby polecone 

5.ORCHIDEA DAY SPA

 Oferta skierowana jest do par oraz przyjaciółek, które chciałyby spędzić miło i pożytecznie czas w naszym Salonie ciesząc się sobą i czerpiąc przyjemność z wykonywanych zabiegów.
Oferta obejmuje trzy lub czterogodzinną rezerwację Salonu na wyłączność, w ciągu których osoby korzystają z dowolnie wybranych zabiegów z atrakcyjnym rabatem, a dodatkowo otrzymują poczęstunek i napoje. Zamiast tradycyjnej pogawędki przy kawie, czy oglądania nudnego filmu w kinie, zapraszamy na seans spa, pełen atrakcji, będący gwarancją relaksu, odprężenia i dobrego samopoczucia.
 
Oferta dla dwóch osób
Trzygodzinna uczta dla ciała z pełną rezerwacją Salonu. Obejmuje dowolnie wybrane zabiegi o wartości 600 złotych, poczęstunek i napoje w cenie 500 złotych za dwie osoby.
Oferta dla trzech osób
Czterogodzinna uczta dla ciała z pełną rezerwacją Salonu. Obejmuje dowolnie wybrane zabiegi o wartości 850 złotych, poczęstunek i napoje w cenie 700 złotych za trzy osoby.
 
Promocje: „Promocja miesiąca”  i „Orchidea Day Spa” nie łączą się z innymi promocjami. Szczegółowy regulamin promocji znajduje się na stronie.
 

6.ZASADY KORZYSTANIA Z VOUCHERA NA ZABIEGI.

 
Voucher można wykorzystać na zabieg/zabiegi o wartości minimum 100 złotych. Korzystanie z voucherów nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w salonie.